041 427 007

Tri medalje na dvoranskem prvenstvu Slovenije v suvanju krogle

V Slovenski Bistrici smo gostili Prvenstvo Slovenije v dvorani v suvanju krogle za vse kategorije.Bistriški atleti so osvojili tri medalje, v nadaljevanju si lahko pogledate vse rezultate tekmovanja.

V Slovenski Bistrici smo gostili Prvenstvo Slovenije v dvorani v suvanju krogle za vse kategorije.
Med članicami je srebrno medaljo osvojila Staša Trajkovič, ki je dosegla tudi nov osebni rekord z 10,86 metra.
Nov osebni rekord je postavila tudi Valentina Vavdi, ki je med mlajšimi mladinkami tekmovanje končala na drugem mestu. Krogla je najdlje pristala v zadnji šesti seriji in sicer 13,34 metra.
Vito Polenek je v kategoriji mlajših mladincev osvojil bronasto odličje. Dosegel je tudi nov osebni rekord, ki sedaj znaša 14,01 metra.
Med starejšimi mladinci je Mitja Smogavec osvojil 5. mesto z novim osebnim rekordom 13,10 metra.
Alyssa Lamut je v kategoriji pionirk tekmovanje končala na 5. mestu. Tudi ona je dosegla nov osebni rekord in sicer 9,81 metra.