041 427 007

Mladi uspešni na mitingu v Šentjurju

V soboto 5. maja je v Šentjurju potekal mednarodni atletski miting, na katerem so zelo dobro nastopili štirje mladi bistriški atleti.

Noa Tušek je zmagala v konkurenci pionirk U16, v teku na 300 metrov. Razdaljo je pretekla v času 43,48 sekunde.

Klemen Modrijančič je slavil v teku na 60 metrov, v kategoriji pionirjev U14. Dosegel je nov osebni rekord, ki sedaj znaša 8,08. Klemen je tekmoval še v metu vortexa, kjer je z novim osebnim rekordom 50,40 metra osvojil tretje mesto.

Nov osebni rekord in tretje mesto je osvojil tudi Oskar Petak v teku na 600 metrov, s časom 1:49,38. Nastopil je v kategoriji pionirjev U14.

Še enega osebnega rekorda se je razveselil Matic Modrijančič, ki je v teku na 600 metrov s časom 1:57,49 zasedel drugo mesto, v kategoriji pionirjev U12.