041 427 007

Nino in Gala uspešno nastopila v Krakovu

Poljski Krakov je v nedeljo 8. junija gostil Četveroboj reprezentanc Poljske, Češke, Madžarske in Slovenije. Barve Slovenije sta branila tudi dva bistriška atleta in sicer Nino Celec v skoku v daljino ter Gala Trajkovič v teku na 200 metrov, oba pa sta nastopila še v štafeti 4x100 metrov.

Nino Celec je v skoku v daljino osvojil 5. mesto. Edini veljavi skok je dosegel v drugi seriji, ko je pristal pri 720 centimetrih. S šatefeto 4x100 metrov je v postavi Celec, Vrhunec, Možina in Ovinček, s časom 41,38 zasedel 4. mesto.

Gala Trajkovič je le za 4 stotinke zaostala za svojim osebnim rekordom ter s časom 25,52 osvojila 7. mesto. S štafeto 4x100 metrov, ki je tekla v postavi Zalokar, Mustar, Trajkovič in Lajhar, je tekovanje končala na 4. mestu. Punce so tekle rezultat 47,92 sekunde.

Približuje se vrhunec letošnje članske sezone, saj se bodo ta vikend v Celju za naslove državnih prvakov pomerili najboljši člani in članice.

Vsebino objavil: Boško