14.04.2019

Nino Celec in Jan Kramberger sta uspešno zaključila priprave v Monte Gordu (Portugalska). Z njima je potoval tudi fizioterapevt in naš bivši atlet Tadej Repnik.

...preberi več

14.04.2019

Velenje je v soboto 13. aprila gostilo Prvenstvo Slovenije v teku na 10 km na stezi.

Barve bistriškega atletskega društva sta tokrat branila Matej Šturm in Klemen Španring in oba slavila v svojih kategorijah.

07.04.2019

Javni zavod za šport Slovenska Bistrica je v sodelovanju z Atletskim društvom Slovenska Bistrica, v nedeljo 7. aprila, izvedel 17. Bistriški tek. V različnih kategorijah je skupaj nastopilo preko 900 tekačev in tekačic.

23.03.2019

Velenje je 23. marca gostilo najboljše slovenske tekače v krosu, kjer so se pomerili za naslove državnih prvakov.

Bistriške barve je zastopal Klemen Španring, ki je v kategoriji mlajših mladincev osvojil tretje mesto.

17.03.2019

V soboto 16. marca je v Domžalah potekalo Zimsko prvenstvo Slovenije v metih, za starejše mladince in pionirje U16.

17.03.2019

V soboto 16. marca, je v Slovenski Bistrici potekalo Prvenstvo Slovenije v dvorani v ekipnem in posamičnem mnogoboju za pionirje in pionirke U12. Atleti so tekmovali v štirih disciplinah (60m, skok v daljino, suvanje težke žoge in v teku na 300m).

Barve Atletskega društva Slovenska Bistrica je zastopalo 26 atletov in atletinj. Odlično tretje mesto je v posamičnem seštevku mnogoboja je osvojil Matic Modrijančič!

Vseekipno je domače društvo tekmovanje končalo na zelo dobrem tretjem mestu!

10.03.2019

V Ljubljani je v soboto 9. marca, potekalo dvoransko Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke U14. Naše društvo je nastopilo s petimi tekmovalci.

Med dekleti sta ekipni državni prvakinji postali naši Ema Doberšek in Nuša Majer!

25.02.2019

V nedeljo 24. februarja, je na Ptuju potekalo Zimsko prvenstvo Slovenije v metihčlanski in mlajše mladinski kategoriji.

Na mrzlem Ptuju, je naše društvo uspešno zastopala mlajša mladinka Alyssa Lamut, ki je v metu kopja postala državna prvakinja! Alyssa je 500g kopje vrgla do novega osebnega rekorda 46.78m!

17.02.2019

Turški Carigrad je v soboto 16. februarja, gostil dvoransko prvenstvo Balkana za člane in članice.

Na prvestvu je nastopila tudi članica bistriškega atletskega društva Saša Babšek, ki je v troskoku osvojila sedmo mesto.

17.02.2019

Novo mesto je v soboto 16. februarja gostilo dvoransko Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke, na katerem so bistriški atleti in atletinje osvojili štiri medalje.