041 427 007

09.07.2018

Poljski Krakov je v nedeljo 8. junija gostil Četveroboj reprezentanc Poljske, Češke, Madžarske in Slovenije. Barve Slovenije sta branila tudi dva bistriška atleta in sicer Nino Celec v skoku v daljino ter Gala Trajkovič v teku na 200 metrov, oba pa sta nastopila še v štafeti 4x100 metrov.

...preberi več

06.07.2018

Gala Trajkovič in Nino Celec bosta nastopila za reprezentanco Slovenije U23, na četveroboju ekip iz Poljske, Češke, Madžarske ter Slovenije. Tekmovanje bo potekalo to nedeljo v poljskem Krakovu.

Gala bo nastopila v teku na 200 metrov, medtem ko bo Nino barve Slovenije zastopal v skoku v daljino.

01.07.2018

V Celju je v soboto 30 junija ter nedeljo 1. julija potekalo Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke. Bistriški atleti so se domov vrnili s štirimi medaljami.

30.06.2018

Gala Trajkovič je v soboto 30. junija nastopila na Odprtem prvenstvu Zagreba ter osvojila prvo mesto v teku na 400 metrov z ovirami med članicami.

29.06.2018

Nino Celec, je v petek 29. junija nastopil na mednarodnem atletskem mitingu v nemškem Ingolstadtu ter slavil zmago v skoku v daljino med člani.

28.06.2018

V sredo 27. junija je v Ljubljani potekal 13. memorial Matica Šušteršiča in Patrika Cvetana. Na mitingu je odlično nastopila Alyssa Lamut ter slavila v metu kopja med mlajšimi mladinkami.

25.06.2018

V Ljubljani je v soboto 23. in nedeljo 24. junija potekal Atletski pokal Slovenije za člane in članice.

Nino Celec je suvereno slavil v skoku v daljino ter tako naslovu državnega članskega prvaka iz dvorane dodal novo domačo lovoriko.

25.06.2018

V soboto 23. ter nedeljo 24. junija je v Novem mestu potekalo Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke kategorij U14 ter U12.

Na tekmovanju so odlično nastopile mlade bistriške atletinje v postavi Noa Tušek, Zala Veber, Ema Doberšek, Gojčič Tina ter Jerneja Vavdi. Punce so v kategoriji U14 osvojile 3. mesto med 17. ekipami.

23.06.2018

Turški Carigrad je v četrtek 21. ter petek 22. junija gostil Balkansko prvenstvo za starejše mladince in mladinke. Na tekmovanju sta barve Slovenije zastopali tudi Valentina Vavdi, ki je v mnogoboju osvojila 4. mesto ter Nina Podgrajšek, ki je bila v metu kopja 7.

21.06.2018

V sredo 20. junija je v Mariboru potekal Mednarodni atletski miting Maribor 2018 in memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 metrov. Na tekmovanju je nastopilo tudi pet bistriških atletov.