041 427 007

18.03.2017

V soboto 25.02. 2017 je narava poskrbela, da je zimsko prvenstvo v metih, ki je bilo v Domžalah, potekalo res v pravih zimskih razmerah. Naše društvo so zastopala tri atletinje. Zelo dobro je nastopila metalka kopja Nina Podgrajšek in se z metom 38,23 zavihtela na odlično peto mesto med 17. tekmovalkami.

...preberi več

14.03.2017

V Beogradu je potekalo Balkansko prvenstvo v dvorani za člane in članice, na katerem sta nastopila tudi Saša Babšek in Nino Celec.

22.02.2017

To soboto bo v Beogradu potekalo Dvoransko prvenstvo Balkana za člane in članice, na katerem bosta nastopila dva bistriška atleta. Saša Babšek bo branila srebro v troskoku iz lanskega leta (predlani je bila bronasta). Nino Celec bo prvič nastopil na tovrstnem tekmovanju in sicer v skoku v daljino.

19.02.2017

V Slovenski Bistrici smo gostili Prvenstvo Slovenije v dvorani v suvanju krogle za vse kategorije.Bistriški atleti so osvojili tri medalje, v nadaljevanju si lahko pogledate vse rezultate tekmovanja.

18.02.2017

V Celju je potekalo Dvoransko prvenstvo Slovenije za člane in članice, na katerem so bistriški atleti osvojili štiri medalje. Nino Celec zlato v skoku v daljino, Saša Babšek srebro v troskoku in kar dve medalji Veronika Podlesnik, srebro v skoku v višino ter bron v teku na 60 metrov z ovirami.

16.02.2017

To nedeljo bo v SLovenski Bistrici potekalo dvoransko Prvenstvo Slovenije v suvanju krogle za vse kategorije, s pričetkom ob 11h.Štartna lista in urnik tekmovanja sta vam na voljo v nadaljevanju.Vljudno vabljeni!

16.02.2017

V Slovenski Bistrici je 12. 2. 2017, potekalo Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U12. Atleti so tekmovali tako posamično kot ekipno (ekipo sta sestavljala dva oz. trije atleti. V skupni seštevek sta se štela dva najboljša rezultata). Pomerili so se v štirih disciplinah: tek na 60m, skoku v daljino, suvanju težke žoge in teku na 300m.

16.02.2017

V Ljubljani je v sklopu Prvenstva Slovenije za mlajše mladince in mladinke potekal mednarodni dvoranski miting za člane, kjer so nastopili štirje bistriški atleti.

16.02.2017

V Ljubljani je potekalo dvoransko Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke.Valentina Vavdi je že v kvalifikacijah teka na 60 metrov z ovirami potrdila dobro pripravljenost ter se s časom 9,01 uvrstila v A finale. Tam je z novim osebnim rekordom 8,82 sekunde osvojila odlično drugo mesto.

08.02.2017

Zagreb je gostil Odprto prvenstvo mesta Zagreba za člane, na katerem so dobro nastopili bistriški atleti.Veronika Podlesnik je v svojem prvem letošnjem nastopu v disciplini skoka v višino osvojila zlato medaljo. Preskočila je 172 centimetrov.