V četrtek 9. marca je v atletski dvorani v Slovenski Bistrici potekal šolski mnogoboj za starejše učence in učenke, katerega so organizirali Javni zavod za šport Slovenska Bistrica, 2. osnovna šola Slovenska Bistrica ter AD Slovenska Bistrica.

Preko 70 učencev in učenk se je pomerilo v teku na 60 metrov, skoku v daljino, skoku v višino ter v suvanju medicinke.

...preberi več

18.03.2017

V soboto 25.02. 2017 je narava poskrbela, da je zimsko prvenstvo v metih, ki je bilo v Domžalah, potekalo res v pravih zimskih razmerah. Naše društvo so zastopala tri atletinje. Zelo dobro je nastopila metalka kopja Nina Podgrajšek in se z metom 38,23 zavihtela na odlično peto mesto med 17. tekmovalkami.

14.03.2017

V Beogradu je potekalo Balkansko prvenstvo v dvorani za člane in članice, na katerem sta nastopila tudi Saša Babšek in Nino Celec.

22.02.2017

To soboto bo v Beogradu potekalo Dvoransko prvenstvo Balkana za člane in članice, na katerem bosta nastopila dva bistriška atleta. Saša Babšek bo branila srebro v troskoku iz lanskega leta (predlani je bila bronasta). Nino Celec bo prvič nastopil na tovrstnem tekmovanju in sicer v skoku v daljino.

19.02.2017

V Slovenski Bistrici smo gostili Prvenstvo Slovenije v dvorani v suvanju krogle za vse kategorije.Bistriški atleti so osvojili tri medalje, v nadaljevanju si lahko pogledate vse rezultate tekmovanja.

18.02.2017

V Celju je potekalo Dvoransko prvenstvo Slovenije za člane in članice, na katerem so bistriški atleti osvojili štiri medalje. Nino Celec zlato v skoku v daljino, Saša Babšek srebro v troskoku in kar dve medalji Veronika Podlesnik, srebro v skoku v višino ter bron v teku na 60 metrov z ovirami.

16.02.2017

To nedeljo bo v SLovenski Bistrici potekalo dvoransko Prvenstvo Slovenije v suvanju krogle za vse kategorije, s pričetkom ob 11h.Štartna lista in urnik tekmovanja sta vam na voljo v nadaljevanju.Vljudno vabljeni!

16.02.2017

V Slovenski Bistrici je 12. 2. 2017, potekalo Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U12. Atleti so tekmovali tako posamično kot ekipno (ekipo sta sestavljala dva oz. trije atleti. V skupni seštevek sta se štela dva najboljša rezultata). Pomerili so se v štirih disciplinah: tek na 60m, skoku v daljino, suvanju težke žoge in teku na 300m.

16.02.2017

V Ljubljani je v sklopu Prvenstva Slovenije za mlajše mladince in mladinke potekal mednarodni dvoranski miting za člane, kjer so nastopili štirje bistriški atleti.

16.02.2017

V Ljubljani je potekalo dvoransko Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke.Valentina Vavdi je že v kvalifikacijah teka na 60 metrov z ovirami potrdila dobro pripravljenost ter se s časom 9,01 uvrstila v A finale. Tam je z novim osebnim rekordom 8,82 sekunde osvojila odlično drugo mesto.