041 427 007

08.02.2017

V Ljubljani je potekalo Prvenstvo Slovenije v mnogoboju za pionirje in pionirke U14.Noa Tušek je po izrednem boju osvojila skupno drugo mesto in le za 9 točk zaostala za zmagovalko iz Nove Gorice. Na 60 metrov je dosegla rezultat 8,57, medicinko je sunila 8,94 metra, daljino je skočila 4,84 metra ter 600 metrov pretekla v času 1:53,78, kar je zadostovalo za odličnih 2469 točk. Nastopilo je kar 72 tekmovalk.

...preberi več

08.02.2017

V Celju je potekalo Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke. Valentina Vavdi je v teku na 60 metrov z ovirami z novim osebnim rekordom (9,00) osvojila bronasto odličje.

08.02.2017

Športna zveza Slovenska Bistrica ter tednik Panorama sta na tradicionalni prireditvi Športnik leta, proglasila najboljše športnike, športnice ter ekipe v občini za leto 2016. tokrat je bilo podeljeno kar 206 priznanj, največ med mladimi upi (119) ter perspektivnimi športniki (38).V kategoriji športnic je že tretjo leto zapored naslov najboljše osvojila atletinja Saša Babšek.

30.01.2017

V Celju je v okvirju državnega prvenstva za pionirje U16, potekal Dvoranski miting za člane in mladince.Veronika Podlesnik je v teku na 60 metrov z ovirami popravila osebni rekord, ki sedaj znaša 8,86 sekunde. V kategoriji članic je s tem izidom osvojila drugo mesto.

30.01.2017

V Celju je potekalo Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U 16.Na tokratnem prvenstvu se je odlično odrezal Anej Veilguni, ki je v teku na 60 metrov z ovirami osvojil bronasto odličje. Že v kvalifikacijah je tekel nov osebni rekord 9,29, katerega je v A finalu še izboljšal na 9,17.

30.01.2017

V četrtek, 19.1. je v atletski dvorani v Slovenski Bistrici potekal 2. Štejerski mnogobojček za skupine od U10 do U14.

22.01.2017

V Šempetru pri Novi Gorici je potekalo Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke letnikov 2004 in 2005. Šest mladih bistriških atletov je odlično nastopalo v kategoriji pionirjev in pionirk letnik 2005. Prav vsi so popravili svoje osebne rekorde v posamičnih disciplinah, domov pa so se vrnili s kar štirimi medaljami.

22.01.2017

Italjanski Videm je gostil mednarodni atletski miting v dvorani, kjer sta nastopili tudi Veronika Podlesnik in Valentina Vavdi v teku na 60 metrov z ovirami.

21.01.2017

V Slovenski Bistrici je potekal mednarodni Skakalni atletski miting v dvorani, na katerem so bistričani osvojili tri prva mesta.

19.01.2017

To soboto bo v Slovenski Bistrici potekal Skakalni miting v dvorani za članske kategorije, s pričetkom ob 15:30. Tekmovalci in tekmovalke se bodo pomerili v skoku v daljino ter troskoku.