041 427 007

Posamično Prvenstvo Slovenije za srednje šole

Na novem stadionu v Mariboru je potekalo finale posamičnega prvenstva Slovenije za srednje šole. Na odlično organiziranem tekmovanju je nastopilo pet bistriških atletov.

Gala Trajkovič je odlično otvorila sezono in z novim osebnim rekordom v teku na 400 metrov za las zgrešila medaljo. S časom 57,95 je osvojila 4. mesto.

Četrta je bila tudi Valentina Vavdi v suvanju krogle, njen najdaljši sunek je znašal 12,28 metra.

Na zelo visoko 5. mesto se je uvrstila ženska štafeta 4x100 metrov v postavi Anja Ferlež, Gala Trajkovič, Maša Dvoršak in Valentina Vavdi. Punce so dosegle rezultat 50,47 sekunde.

Maša Dvoršak je nastopila še v skoku v daljino in se z rezulatatom 5,00 uvrstila na 17. mesto.

Pri fantih je v teku na 400 metrov nastopil Aleksander Vrbek in s časom 53,48 dosegel 19. mesto.