041 427 007

Odličen štart v zimsko sezono

V Ljubljani je 13. januarja potekal otvoritveni mednarodni dvoranski atletski miting, na katerem so nastopili tudi bistriški atleti. Doseženih je bilo kar nekaj osebnih rekordov.

Valentina Vavdi je med članicami v teku na 60 metrov z ovirami osvojila 3. mesto. Njen rezultat je znašal 9,11 sekunde.

Gala Trajkovič se je uvrstila v C finale teka na 60 metrov med članicami. V kavilfikacijah je tekla rezultat 8,03, v C finalu pa nato 8,08, kar je zadostovalo za skupno 16. mesto.

Valentina Vavdi je v teku na 60 metrov osvojila 20. mesto z novim osebnim rekordom 8,09. Anja Ferlež je izenačila osebni rekord in s časom 8,23 dosegla 29. mesto. Nov osebni rekord je dosegla tudi Maša Dvoršak. Ta sedaj znaša 8,33, kar je zadostovalo za 34. mesto med 120 nastopajočimi.

Novinec v bistriškem dresu, Rene Pernek Acker je v teku na 60 metrov dosegel nov osebni rekord. S časom 7,42 je dosegle 24. mesto med 106 nastopajočimi.

Maša Dvoršak je nastopila še v teku na 60 metrov z ovirami med mlajšimi mladinkami, kjer je z rezultatom 9,66 zmagala.

Odlično je nastopil tudi najmlajši predstavnik bistriškega društva na tekmovanju Matic Modrijančič, ki je v kategoriji pionirjev U12 v skoku v daljino osvojil drugo mesto (4,25m).

Vsebino objavil: Boško