041 427 007

Klemen Modrijančič odličen na prvenstvu Slovenije za pionirje in pionirke U16

V soboto 25. januarja je potekalo Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16, na katerem so naši atleti osvojili tri medalje.

Na tekmovanju je blestel Klemen Modrijančič, ki se je veselil kar dveh odličij. Naslov državnega prvaka Slovenije je drugo leto zapored osvojil v skoku v daljino. Dosegel je tudi odličen osebni rekord, ki sedaj znaša 667 centimetrov. Drugo medaljo in sicer srebrno, je osvojil v teku na 60 metrov, kjer je s časom 7,39s prav tako postavil nov osebni rekord.

Zelo pozitivno je presenetila Karina Pliberšek, ki je v skoku v višino, s preskočenimi 155 centimetri, osvojila bronasto medaljo.